Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Trenér kvality I. stupně

Školení I. stupně Českého sytému kvality služeb pomáhá zavádět kvalitu do života organizace, proto je vzdělávací kurz Trenéra kvality I. stupně zaměřen na upevnění základních poznatků o tom, jak zákazníci vnímají kvalitu služeb a co mohou poskytovatelé služeb udělat proto, aby toto vnímání zlepšili. Školení poskytuje souvislosti mezi kvalitou služeb a dlouhodobě úspěšným podnikáním. Zároveň vychází z požadavků I. stupně platného Standardu Českého systému kvality služeb, kde učí účastníky potřebným dovednostem pro přípravu systému kvality služeb v organizacích usilující o certifikaci dle Českého systému kvality služeb.

Vzdělávací kurz probíhá formou dvoudenního interaktivního školení, během kterého jsou neustále zohledňovány požadavky účastníků školení a poskytovatelů služeb a praxe poskytovatelů služeb. Součástí kurzu jsou praktická cvičení, na základě kterých se účastníci zapojují do modelových situací vycházející z každodenní praxe poskytovatelů služeb, a dovednosti potřebné pro pracovníka odpovídajícího za certifikační proces při zavádění, rozvoji či udržování systému kvality služeb ve své organizaci.

Součástí školení Trenéra kvality I. stupně Českého systému kvality služeb je dobrovolná před a pokurzová příprava v podobě e-learningu, kterou Trenéři kvality naleznou ve svém uživatelském profilu.

Seznam termínů školení pro Trenéry kvality I. stupně v první polovině roku 2020 a jak se na ně přihlásit naleznete v tomto článku. Termíny školení naleznete také v kalendáři akcí.


31.7.2013 20:26:41 - aktualizováno 22.8.2016 9:30:23 | přečteno 7019x | pilarova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load