Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Subjekty certifikované Českým systém kvality služeb v Jižních Čechách

Budweis

 1. 7. 2019 | jihoceskykalendar.cz

Jižní Čechy jsou různorodým regionem se širokou škálou ubytovacích, stravovacích a dalších služeb. Hledáte-li skutečně kvalitní a odlišitelné služby, navštivte místa certifikovaná Českým systémem kvality služeb. Tento systém vnikl k podpoře zvyšování kvality služeb v cestovním ruchu s orientací na zákazníka – u certifikovaných subjektů tedy můžete předpokládat, že se k Vám personál bude chovat příjemně a bude si Vás vážit. Spokojený zákazník je pro ně totiž prioritou. Subjekty, které jsou zmíněny v tomto článku, jsou certifikované značkou „Q“. Vyhledávejte je!

 O turistickou destinaci jižní Čechy se stará Jihočeská centrála cestovního ruchu, jejíž web i propagační materiály nabízejí mnoho inspirativních tipů. Jižní Čechy jsou děleny na jedenáct turistických oblastí, z nichž každá je přitažlivá něčím odlišným. Pokud by vás zajímal venkov, zvolte ke své návštěvě oblast kolem Kleti v srdci chráněné krajinné oblasti Blanský les. Tato oblast je plná rovin a rybníků, vůní ovocnářských oblastí, historie v podobě renesančního zámku Kratochvíle, zříceniny hradu Dívčí Kámen nebo klášteru Zlatá Koruna. Stará se o ni certifikovaná organizace Jihočeský venkov, z.s., na kterou se můžete s čímkoli obrátit.

Pokud toužíte po návštěvě turisticko-cyklistického ráje, vydejte se na Toulavu, o jejíž turistický chod pečuje organizace destinačního managementu Toulava. Toulava se rozkládá od Sedlčanska po Soběslavsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Zajímavostí je certifikované Husitské muzeum v Táboře, které svým návštěvníkům nabízí moderní expozici „Husité“ s řadou interaktivních prvků, gotický sál a dobrodružnou návštěvu chodeb středověké podzemí. Pro děti i dospělé jsou připraveny pracovní listy se spoustou úkolů.

Celý článek naleznete na tomto odkaze.

2.7.2019 12:12:56 | přečteno 617x | Ing. Nikola Slováková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load