Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Devátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel roku Czech Hotel Awards 2020

obr CHA

Český systém kvality služeb spolu s dalšími institucemi (Ministerstvo pro místní rozvoj, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina a Olomoucký kraj) převzaly záštitu nad devátým ročníkem udílení cen Czech Hotel Awards, s.r.o.

Společnost Czech Hotel Awards, s.r.o. pořádá každý rok udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku. Letos se konal již devátý ročník, ve kterém se nominované hotely ucházely o titul nejoblíbenějšího hotelu roku 2020. Hlavním cílem organizátorů je podílet se na růstu kvality a zvyšování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice. Společnost vytváří platformu, na které mohou hoteliéři spolupracovat nejen mezi sebou, ale také navázat skrze ni kontakty s významnými hráči na poli gastronomie, obchodu nebo marketingu. Udílení cen si zakládá na nezávislosti a není ovlivněno žádnou z oborových asociací.

Do udílení cen bylo nominováno více než 1200 hotelů z České republiky. 

Hlasování započalo 1. listopadu 2019 a bylo ukončeno 2. února 2020. Výsledky byly vyhlášeny 31. března 2020.

Absolutní vítězové byli vybráni odbornou porotou z regionálních vítězů, o jejichž umístění hlasuje veřejnost. Odborná porota je sestavená z řady odborníků a profesionálů nejen z cestovního ruchu, ale také odvětvích na něj navazujících.

Absolutní vítězství v soutěžní kategorii tří hvězd získal Romantik hotel Eleonora. Zámek Liblice si odnáší ocenění absolutního vítěze v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a jako nejoblíbenější hotel mezi pětihvězdičkovými hotely byl zvolen hotel Wellness Hotel V Nebi. Kategorii Wellness & Spa ovládl hotel ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel a další absolutní vítězství v kategorii Congress patří v tomto ročníku hotelu Vienna House Easy Pilsen.

Od roku 2018 je součástí Czech Hotel Awards kategorie Restaurace Hotel roku, kterou hodnotí Lukáš Hejlík. Do kategorie byly nominovány hotelové restaurace na základě výběru a osobních zkušeností pana Hejlíka. Absolutním vítězem pro rok 2020 se stala Entrée Restaurant, restaurace hotelu Theatre v Olomouci.

Více se dozvíte zde.
13.8.2020 10:08:49 | přečteno 565x | Ing. Veronika Moravčíková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load