Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Turistické služby Plzeňského Prazdroje získaly certifikaci Českého systému kvality služeb

18. 10. 2018 | e-Vsudybyl

Pivovarské muzeum a Plzeňské historické podzemí, Konferenční centrum SECESE, Návštěvnická centra pivovarů Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický Kozel a Radegast – pět čerstvých držitelů certifikátu Českého systému kvality služeb. Oficiální osvědčení je zárukou vstřícného přístupu k zákazníkům, což ostatně dokládá i nově spuštěné rezervační oddělení v Plzeňském Prazdroji. Zájemci si nyní mohou rezervovat všechny typy prohlídek, zážitkových programů, ale i pronájmy konferenčních prostor a pivovarských šaland na jednom místě, 7 dní v týdnu!

 „Jsme rádi, že jsme certifikace pro naše Návštěvnická centra v pivovarech získali a že takovýto systém kvality existuje. Věřím, že certifikace přispěje obecně ke zvýšení kvality poskytovaných služeb v cestovním ruchu,“ konstatoval Rudolf Šlehofer, manažer rozvoje cestovního ruchu a péče o historické dědictví Plzeňského Prazdroje.

Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. 

Celý článek si přečtete zde.

Všudybyl o Prazdroji a ČSKS18.10.2018 13:10:17 | přečteno 733x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load