Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Turistické informační centrum získalo jako první v Jablonci certifikát Českého systému kvality služe

16. 9. 2014 | liberecko.regiony24.cz

Turistické informační centrum, jež je součástí Jabloneckého kulturního a informačního centra, splnilo předpoklady pro získání prestižní certifikace Českého systému kvality. V celé republice získalo Q prozatím cca 100 subjektů, z toho 13 v Libereckém kraji. Po Městském informačním centru v Liberci a Železném Brodě nyní přibyl i Jablonec.

Získání certifikace „Q“ bylo a je pro nás velkou výzvou. Mnohdy se člověk dostává do provozní slepoty, aniž by si některé věci uvědomoval. Proto jsme uvítali filozozofii Českého systému kvality služeb, která vychází z poznání potřeb zákazníka. A protože nás zajímá Váš názor, v našem informačním centru jsme pro Vás připravili anonymní dotazník, za jehož vyplnění Vás odměníme malým dárkem,“ dodává Hana Herkommerová vedoucí turistického informačního centra.

Turistické informační centrum také velmi dobře obstálo při skryté kontrole agentury Czechtourism, která se uskutečnila v návaznosti na již zmiňovaný Český systém kvality služeb. Pracovnice TIC v tzv. Mystery shoppingu byly velmi dobře hodnoceny jak při fyzické kontrole, tak i při kontrole telefonické.

Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá  ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj, které na jeho realizaci spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu.  Hlavním cílem systému je rozpoznání potřeb zákazníka a neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb.

"Q" je prestižní mezinárodně srovnatelná značka, která vznikla v návaznosti na licenci německého systému kvality služeb Service Qualität Deutschland. Více se dovíte nawww.csks.cz.

Autor / zdroj: Věra Dobrovská

Článek najdete zde.

1.10.2014 8:27:43 - aktualizováno 1.10.2014 8:42:47 | přečteno 3100x | martina.koslikova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load