Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Dotazníkové šetření spokojenosti návštěvníků

19. 10. 2018 |www.turnov.cz

Regionální turistické informační centrum Turnov (RTIC) získalo v roce 2017 certifikát ČSKS (Český systém kvality služeb). Za účelem zjištění spokojenosti zákazníka bylo i zpracování dotazníku za rok 2018 a jeho vyhodnocení.

Dotazníky byly k dispozici návštěvníkům RTIC v období červenec – září 2018 a ankety se zúčastnilo 80 návštěvníků. Výsledky dotazníkového šetření jsou uveřejněny na www.tpcr-turnov.cz v sekci aktualit

 (http://www.tpcr-turnov.cz/cs/aktuality/dotaznikove-setreni-spokojenosti-navstevniku.html)

Z dotazovaných 80 návštěvníků bylo 50 českých, 27 zahraničních, 3 původ nevyplnili. Nejvíce českých návštěvníků přijelo v rámci Libereckého kraje, zahraniční pocházeli z šestnácti různých zemí světa, nejvíce zastoupené bylo Nizozemí. 

Většina lidí zavítala do Turnova na návštěvu v rámci jednoho dne. Velká spokojenost se službami, nabídkou i vybavením infocentra dosáhla u českých i zahraničních turistů na více než 91%. Výsledky dotazníků přináší mimo jiné postřehy o tom, s čím konkrétně byli návštěvníci spokojeni nebo co jim naopak vadilo. 

Těší nás, že v hodnocení návštěvníků obstálo informační centrum na jedničku. Většina dotazovaných uvedla, že je se službami, nabídkou i vybavením infocentra velmi spokojená. 

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace 

Celý článek čtěte také zde.

Turnov, článek o ČSKS, obrázek se otevře v novém okně


25.10.2018 12:55:21 | přečteno 781x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load