Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Zlatý erb - soutěž o nejlepší turistické prezentace na internetu

Zlatý erb 2020

Přihlaste se do 22. ročníku populární soutěže Zlatý erb, jejíž součástí je i „Cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci“.

Letos je možné přihlašovat webové projekty a elektronické služby z oblasti turistického ruchu ve čtyřech kategoriích:

a) na www stránkách měst a obcí

b) na www stránkách krajů, regionů

c) organizací destinačního managementu

d) turistických atraktivit na www stránkách veřejné správy, soukromých subjektů a dalších (hrady a zámky, volnočasové areály, muzea apod.)

Původní kategorie „Kraje a regiony“ byla rozšířena po dohodě s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR právě o organizace destinačního managementu (DMO), které v minulých ročnících v této kategorii několikrát slavily úspěch se svými projekty.

Webové stránky jsou hodnoceny odbornou porotou složenou z odborníků z MMR, agentury CzechTourism, akademické a soukromé sféry. Přihlášení do soutěže je jednoduché a podrobné hodnocení poroty může pomoci s vylepšením webových stránek. Máte také mimořádnou příležitost zpropagovat svůj web. Příklady dobré praxe vám mohou přinést nové nápady a nové zkušenosti.

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2020, finále celostátního kola se koná 21. dubna 2020 v rámci konference ISSS v Hradci Králové.

Veškeré informace včetně přihlašovacího formuláře lze najít na www.zlatyerb.cz nebo v tomto ikona souboruletáku.

Hlavním organizátorem soutěže Zlatý erb je spolek Český zavináč, soutěž zaštiťuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj PSP ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR, partnerem je agentura CzechTourism.

30.1.2020 16:21:16 | přečteno 639x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load