Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Valná hromada Asociace kempů podpořila kvalitu služeb cestovního ruchu

V Campingu Oase proběhl další ze seminářů Českého systému kvality služeb, kterého se zúčastnilo více než 60 zástupců organizací cestovního ruchu. Akce se konala souběžně s valnou hromadou Asociace kempů České republiky, která se zařadila mezi držitele Certifikátu kvality stupně I ČSKS. Díky tomu se mohli se systémem seznámit také členové AKČR a pozvaní hosté z celé republiky.

Program semináře Českého systému kvality služeb se výrazně prolínal s tématem jednání valné hromady Asociace kempů České republiky, která problematice kvality v cestovním ruchu vyhradila samostatný blok. V jeho úvodu předseda AKČR pan Bohumil Starý převzal jménem celé asociace Certifikát kvality stupně I ČSKS. Ve svém příspěvku pak hovořil jak o kategorizaci kempů a chatových osad, tak o užitečnosti Českého systému kvality služeb.

Na jeho vystoupení navázala koordinátorka vzdělávání ČSKS paní Martina Košlíková, která posluchačům popsala zaškolování Trenérů kvality I. stupně ČSKS, možnosti zapojení organizací cestovního ruchu do systému a jeho praktické přínosy. Na závěr bloku věnovaného kvalitě vystoupil majitel autokempu Ricco pan Rudolf Korčák, který vylíčil své pozitivní zkušenosti se zaváděním Českého systému kvality služeb do práce svého podniku. Účastníci obou akcí se shodli na tom, že zvyšování kvality poskytovaných služeb je záležitostí prvořadého významu, již by měla AKČR i nadále podporovat a rozvíjet.

Velmi nás těší, že si myšlenka Českého systému kvality služeb našla své pevné místo i v Asociaci kempů České republiky, která je taktéž hrdým nositelem této značky. Od zahájení certifikace v prosinci loňského roku získalo certifikát kvality již 5 areálů v celé České republice.

  • Autokempink Konopáč
  • ATC Merkur Pasohlávky
  • Autocamp RICCO
  • Rekreační areál Poslův mlýn
  • Rekreační středisko U Kateřiny

Děkujeme, že s námi jdete cestou kvality, a doufáme, že se k nám brzy připojí i další zástupci areálů. 

IMG 6880, obrázek se otevře v novém okněIMG 6889, obrázek se otevře v novém okně

11.4.2014 10:41:47 | přečteno 2613x | martina.koslikova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load