Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Úspěšné cestovní kanceláře sázejí na Český systém kvality služeb

Jedním ze základních pilířů úspěšného podnikání v cestovním ruchu je bezesporu kvalita poskytovaných služeb. Vědí to i renomované cestovní kanceláře a agentury, které ve stále větší míře podstupují certifikaci Českého systému kvality služeb. O jejích přínosech svědčí také to, že se nedávno mezi držitele certifikátu ČSKS zařadila Asociace cestovních kanceláří České republiky, jejímž posláním je podpora dobrého jména a úrovně českého cestovního ruchu.

 

Český systém kvality služeb už využívá také významná hotelová a gastronomická společnost SIVEK HOTELS, která si prostřednictvím vlastní incomingové cestovní kanceláře každoročně přiveze ze zahraničí více než 150 000 klientů. V současnosti probíhá certifikace 52 poboček Čedoku, jenž jako nejstarší značka české cestovní kanceláře působí na trhu kontinuálně už od roku 1920.

Spolu s nimi se úspěšným splněním podmínek Českého systému kvality služeb mohou pochlubit desítky dalších malých, středních i velkých cestovních agentur a kanceláří. Patří mezi ně například další významný hráč na tuzemském trhu, cestovní kancelář ATIS, jejíž zájezdy prodává síť více než 1 700 partnerů. Její pracovníci na Českém systému kvality služeb oceňují, že nabízí firmám a organizacím na trhu cestovního ruchu šanci odlišit se od konkurence a získat jak punc serióznosti a kvality, tak ukázat, že chtějí být lepší, dokážou jít dopředu a stále vylepšovat své služby.

Kromě růstu prestiže v očích zákazníků získala cestovní kancelář ATIS díky Českému systému kvality služeb propracovanější zpětnou vazbu od svých obchodních partnerů i klientů, což jejím pracovníkům umožnilo efektivněji reagovat a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. A právě pomoc při odhalování slabin a jejich odstraňování uvnitř jednotlivých firem a organizací je smyslem celé certifikace Českého systému kvality služeb. Zároveň je to jedinečná šance, jak předhonit svou konkurenci v boji o spokojeného a loajálního zákazníka.

Více informací o Českém systému kvality služeb najdete na internetových stránkách www.csks.cz, kde se můžete snadno zaregistrovat a připojit se k organizacím, pro které je spokojený zákazník na prvním místě.
11.6.2015 9:15:56 - aktualizováno 11.6.2015 9:16:30 | přečteno 1894x | martina.koslikova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load