Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Úspěchy Hodnotitelského centra Bureau Veritas

Bureau Veritas logo 564x700

Společnost Bureau Veritas Czech Republic, nezávislá auditorská společnost, která vykonává činnost Hodnotitelského centra v rámci Českého systému kvality služeb, je mezinárodním lídrem v testování, inspekci a certifikačních systémech.

Skupina byla založena již v roce 1828, má tedy historii delší než 190 let. Bureau Veritas globálně poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. Je mezinárodním lídrem v oblasti průmyslu, stavebnictví a dopravy i v certifikaci kvality, zdraví a bezpečnosti. Silnou pozici má také v námořní dopravě, zemědělství a v průmyslu spotřebitelského zboží.

V rámci certifikace společnost zajišťuje, aby kvalita, zdraví, bezpečnost a řízení z hlediska ochrany životního prostředí splňovalo příslušné mezinárodní, národní či průmyslové normy nebo normy specifické pro velké společnosti, a to z důvodu snahy o zlepšení krizového managementu a výkonnosti.

Celosvětově zaměstnává více než 77 000 zaměstnanců a své služby poskytuje více než 400 000 klientům. Ve více než 140 zemích se nachází přes 1 500 kanceláří a laboratoří.

Více informací o aktivitách a výsledcích společnosti Bureau Veritas naleznete ikona souboruv příloze nebo na webových stránkách bvjournal.cz.

4.9.2019 14:14:01 | přečteno 997x | Ing. Nikola Slováková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load