Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Tisková konference Asociace lanové dopravy ČR

Dne 6.11. se v pražském hotelu Yasmin uskutečnila tisková konference Asociace lanové dopravy České republiky, Ministerstva pro místní rozvoj a agentury CzechTourism k zahájení zimní sezóny 2013/2014 na českých horách.

Prezident asociace, Jakub Juračka, představil plánované novinky a projekty. Mezi nimi je i Český systém kvality služeb, který je realizován Ministerstvem pro místní rozvoj.

Koordinátorka kvality a certifikace Českého systému kvality služeb, Hana Balochová, na tiskové konferenci informovala o zahájení pilotního programu, jehož se účastní 13 organizací z řad partnerských asociací, z toho 4 organizace jsou právě lyžařské areály, členové Asociace lanové dopravy. "V současné době je již systém otevřen pro všechny organizace, které chtějí zlepšovat kvality poskytovaných služeb. Jsme rádi, že Asociace lanové dopravy klade velký důraz na splnění očekávání zákazníků. Věřím, že nadále budeme pokračovat v dobré spolupráci a půjdeme společně cestou kvality. Ta vede přes Český systém kvality služeb", dodala Hana Balochová .

Tisková zpráva z konference: www.aldr.cz

8.11.2013 10:04:09 | přečteno 2364x | Ing. Radek Chaloupka
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load