Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Termíny kurzů ČSKS v roce 2020

Trenér kvality

Zúčastněte se kurzů Českého systému kvality služeb. Specializované pracoviště ČSKS pro vás vypsalo termíny školení. Navštivte kurzy pro Trenéry kvality I. stupně a Aktualizační kurzy.


Z důvodu aktuální situace (nemoc Covid-19) a přijatých vládních opatření byla níže uvedená březnová a červnová školení zrušena. Náhradní školení se uskuteční na podzim. Termíny budou vypsány v létě.

Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz. Pokud máte zájem o školení mimo váš region, napište na info@csks.cz a na vybraný kurz vás přihlásíme.

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně (dvoudenní)

  • 25. 2. a 26. 2. 2020 – Praha
  • 11. 3. a 12. 3. 2020 – Ostrava
  • 17. 3. a 18. 3. 2020 – Broumov - školení zrušeno
  • 2. 6. a 3. 6. 2020 –  Brno - školení zrušeno

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS jsou určeny pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zapojit se do zvyšování kvality svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu nebo v případě samostatné činnosti pak sebe a stát se tak držiteli značky „Q“. Kurzy jsou zároveň určeny pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Aktualizační kurzy (půldenní)

  • 27. 2. 2020 – Praha
  • 4. 6. 2020 – Brno - školení zrušeno

Aktualizační kurz Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci je určen pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Je zaměřen na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Termíny pro podzim 2020 budou vypisovány postupně.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

3.2.2020 13:43:52 | přečteno 801x | Ing. Nikola Slováková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load