Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Svatební agentura Exclusive Weddings in Prague obhájila certifikát ČSKS

Isabel and Pepa 590

Splňte si své sny a mějte svatbu takovou, jakou jste si ji vždy přáli. Svatební agentura Exclusive Weddings in Prague dovede uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.


Svatební agentura vznikla před více než dvaceti lety a specializuje se na plánování a organizaci svateb nejen v Praze, ale i po celé České republice či v zahraničí. Agentura je zaměřena jak na zahraniční (www.exclusiveweddingsinprague.com), tak i na českou klientelu (www.andreahamanova.cz). I když má agentura za sebou již mnoho svateb, snaží se svatební agentky vždy o velmi osobní přístup, jelikož dobře vědí, že každý zákazník je jedinečný, a tudíž má jiné představy o jeho velkém dni. Agentura nabízí kompletní servis, zajistit je možné jak klasické požadavky (květinovou výzdobu, hudbu, fotografa, kameramana, dort, líčení i kadeřníka, přepravu atd.), tak i ty méně tradiční (ohňostroj, plavbu lodí, karikaturistu, aktivity pro svatební hosty atd.).

Klienti jsou se službami agentury stále velice spokojení, není se tedy čemu divit, že Exclusive Weddings in Prague nedávno obhájila certifikát Českého systému kvality služeb.

upravene wedding   upravené wedding 2

Trenér kvality: Ing. Andrea Hanušová Hamanová

E-mail: info@exclusiveweddingsinprague.com

Tel.:  +420 777 845 845

Web: www.andreahamanova.cz

www.exclusiveweddingsinprague.com
3.11.2020 10:33:44 | přečteno 516x | Ing. Veronika Moravčíková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load