Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Reportáže a soutěže v rámci kampaně Českého systému kvality služeb - přehled

Soutěže, reportáže

Kampaň Českého systému kvality služeb proběhla v listopadu a prosinci roku 2019 a pokračuje v lednu a únoru 2020. Součástí této kampaně jsou reportáže s certifikovanými subjekty v televizích a rádiích, a také soutěže o ceny od certifikovaných organizací.

Toulavá kamera

V rámci kampaně Českého systému kvality služeb bude v Toulavé kameře 26. 1. odvysílána reportáž o Šluknově, Šluknovském zámku a šluknovském informačním centru, které je certifikováno značkou kvality "Q". 

Tento týden také můžete soutěžit o výrobky poskytnuté Jabloneckým kulturním a informačním centrem, v příštím týdnu pak o výrobky od Turistického informačního centra Kašperské hory

2. 2. pak proběhne soutěž o výrobky poskytnuté Turistickým informačním centrem Trutnov

Snídaně s Novou

24. 1. můžete na TV Nova sledovat reportáž o certifikovaném wellness zámku Liblice. 

31. 1. a 14. 2. proběhne vysílání reportáží z hotelu Ambra a wellness Balnearia.

21. 2. a 28. 2. proběhnou reportáže z BB Prachatice a z Marmelád s duší Pošumaví

Každý týden také můžete soutěžit o ceny poskytnuté našimi certifikovanými subjekty - například voucher od horského hotelu Skiland, od Zámku Liblice, od Penzionu u Jana, organizace LIPENSKO s.r.o., BB Prachatice, Balnearia, Permonium, Troják a Barum Czech Rally.

Sama doma

V tomto týdnu (20. 1. - 24. 1.) běží také soutěže o ceny od certifikovaných podnikatelů v pořadu Sama doma (těšit se můžete na výrobky od Muzea a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici, dále vstupenky do Archeoskanzenu Modrá od Destinační agentury Slovácko, lístky do Patton Memorial Pilsen od Plzeň - TURISMUS, o lístky na vysokopecní okruh v Moravskoslezském kraji od společnosti Moravian-Silesian Tourism a o skipas do lyžařského centra Kohútka

ČT Sport - Hory horem pádem

V lednu a únoru běží na ČT Sport pořad Hory horem pádem, jehož hlavním sponzorem je Český systém kvality služeb. Pořady vznikly ve spolupráci s partnery Českého systému kvality služeb - Českou Mountainbikovou Asociací a Asociací horských středisek.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou spolupráci a za vzájemnou podporu a propagaci.
20.1.2020 13:44:28 | přečteno 634x | Ing. Nikola Slováková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load