Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Prezentovali jsme i na členském fóru Asociace turistických informačních center České republiky

Tábor fotografie

Ve čtvrtek 17. října se uskutečnilo členské fórum Asociace turistických informačních center v Táboře, na kterém jsme v rámci odpoledního programu dostali prostor k představení Českého systému kvality služeb.

Koordinátorka kvality a certifikace, Hana Balochová, spolu s koordinátorkou vzdělávání, Martinou Košlíkovou, představily hlavní ideu a přínosy systému spolu s aktuálně realizovanými aktivitami Českého systému kvality služeb. 

Vzhledem k tomu, že se členského fóra zúčastnili někteří zástupci našich pilotních organizací z řad turistických informačních center, využili jsme této příležitosti k předání Certifikátů trenérům kvality I. stupně Českého systému kvality služeb. stupně I. Certifikát převzal pan Pavel Hlaváč z Turistického informačního centra Poděbrady a pan Martin Písař z Turistického informačního centra Heřmanův Městec.

Asociaci turistických informačních center České republiky děkujeme za prostor věnovaný Českému systému kvality služeb a za spolupráci. Pevně věříme, že všichni společně půjdeme cestou kvality služeb.
23.10.2013 12:47:09 - aktualizováno 23.10.2013 13:20:23 | přečteno 2158x | martina.koslikova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load