Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Předali jsme historicky první certifikáty kvality

O0C spolecna

Zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR předali v poděbradském hotelu Bellevue-Tlapák historicky první certifikáty kvality Českého systému kvality služeb. Převzali si je zástupci 20 subjektů, které se úspěšně zapojily do projektu zaměřeného na zvýšení kvality služeb v tuzemském cestovním ruchu.

V poděbradském hotelu Bellevue-Tlapák se završila úvodní fáze projektu zaměřeného na zvýšení kvality služeb tuzemského cestovního ruchu. Ředitel Odboru cestovního ruchu MMR ČR Aleš Hozdecký za přítomnosti starosty Poděbrad PhDr. Ladislava Langra a zástupců oborových asociací cestovního ruchu slavnostně předal historicky první Certifikáty kvality stupně I ČSKS.

„Vnímáme silný zájem organizací o zapojení do našeho projektu. Jde zejména o ty poskytovatele, kteří mají zájem jak na sobě pracovat a uvědomují si důležitost aktivního přístupu k zákazníkům, tak chtějí pomoci ke zvýšení návštěvnosti svých měst a regionů. Snaha zapojených je pro nás závazkem a důkazem, že jdeme správnou cestou,“ říká Aleš Hozdecký.

 Všem nově certifikovaným gratulujeme!

28.1.2014 13:09:32 | přečteno 2534x | Hana Balochová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load