Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Pozvánka na květnové a červnové kurzy

Ilustrační ČSKS, autor: ce

Chcete se zúčastnit školení ČSKS? Specializované pracoviště ČSKS pro vás v květnu a v červnu připravilo kurzy pro Trenéry kvality I. stupně v Hradci Králové, Brně a aktualizační kurz v Ostravě.

Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz. Pokud máte zájem o školení mimo váš region, napište na info@csks.cz a na vybraný kurz vás přihlásíme.

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně

  • 28.–29. 5. 2018 – Hradec Králové
  • 30.–31. 5. 2018 – Brno

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS jsou určeny pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zapojit se do zvyšování kvality svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu nebo v případě samostatné činnosti pak sebe a stát se tak držiteli značky „Q“. Kurzy jsou zároveň určeny pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Aktualizační kurzy

  • 14. 6. 2018 – Ostrava

Aktualizační kurz Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci je určen pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Je zaměřen na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Všechny termíny kurzů v roce 2018 naleznete také v kalendáři akcí.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

4.5.2018 15:34:51 | přečteno 825x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load