Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Pozvánka na kurzy ČSKS v září a říjnu

školení ČSKS

Zúčastněte se školení Českého systému kvality služeb (ČSKS) v září a říjnu! Specializované pracoviště ČSKS pro vás připravilo kurzy v Praze, Železné Rudě, Brně a Plzni. Neváhejte a přihlaste se!

Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz. Pokud máte zájem o školení mimo váš region, napište na info@csks.cz a na vybraný kurz vás přihlásíme.

Kurz pro Trenéry kvality I. stupně

  • 18.–19. 10. 2018 – Železná Ruda

Kurz pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS je určen pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zapojit se do zvyšování kvality svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu nebo v případě samostatné činnosti pak sebe a stát se tak držiteli značky „Q“. Kurz je zároveň určen pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Kurzy pro Trenéry kvality II. stupně

  • 25.–26. 9. 2018 – Praha
  • 10.–11. 10. 2018 – Brno

Kurzy pro Trenéry kvality II. stupně ČSKS dále prohlubují nastavenou kvalitu v životě organizace. Kurz je zaměřen na upevňování a rozvíjení poznatků zavedeného systému v I. stupni a na zavádění nových externích nástrojů pro měření vlastní kvality poskytovaných služeb. Na kurzu se také naučíte systematicky pracovat se zpětnou vazbou od zákazníka, ať už formou dotazníkových šetření nebo prováděním mystery shoppingu.

Aktualizační kurzy

  • 17. 10. 2018 – Plzeň
  • 31. 10. 2018 – Praha

Aktualizační kurzy Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci jsou určeny pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Jsou zaměřeny na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Všechny termíny kurzů naleznete také v kalendáři akcí.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

 

19.9.2018 14:20:08 | přečteno 728x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load