Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Pozvánka na kongres HOREKA 112 v Olomouci

HOREKA 112

Zajímají vás novinky ze světa gastronomie, hotelnictví a navazujících služeb? Přijeďte na kongres na podporu pohostinství v České republice HOREKA 112, tentokrát do Olomouce! Hrdým partnerem akce je agentura CzechTourism.

 

Kongres HOREKA 112 se uskuteční 6. 11. 2018 v prostorách Clarion Congress Hotelu Olomouc. Stříbrným partnerem akce je opět Český systém kvality služeb. Kongres zaujme bohatým programem. Umožní setkat se s majiteli a manažery restaurací, hotelů a penzionů, s dodavateli a zástupci profesních organizací z různých koutů České republiky.

Mimo jiné si můžete poslechnout panelovou diskuzi o zahraničních turistech v regionech, kterou povede ředitelka Institutu turismu agentury CzechTourism Markéta Vogelová za účasti vedoucí oddělení marketingového výzkumu CzechTourism Soni Machové a dalších zajímavých hostů.

Dále na programu najdete přednášky, jak vést úspěšný instagramový profil nebo se dozvíte více o výhodách a rizikách akceptace platebních karet.

Kongres HOREKA se za 8 let své existence stal platformou pro výměnu zkušeností profesionálů v oblasti pohostinství a je jednou z největších a nejoblíbenějších B2B akcí na trhu.

Registrovat na kongres HOREKA 112 se můžete pod tímto odkazem.

Prohlédněte si program akce ikona souboruzde.

Více informací naleznete na www.horeka112.cz.

HOREKA 112Horeka 112 Horeka 112

24.10.2018 16:18:33 | přečteno 481x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load