Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Pozvánka na jubilejní 20. kongres HOREKA 112 v Olomouci

HOREKA

Zajímají vás novinky ze světa gastronomie, hotelnictví a navazujících služeb? Pokud ano, nenechte si ujít jubilejní 20. kongres na podporu pohostinství v České republice HOREKA 112 v Olomouci! Hrdým partnerem akce je agentura CzechTourism.

 

Celodenní kongres HOREKA 112 se uskuteční 5. 11. 2019 v prostorách Clarion Congress Hotelu Olomouc. Stříbrným partnerem akce je opět Český systém kvality služeb. Kongres zaujme bohatým programem a umožní setkat se s majiteli a manažery restaurací, hotelů a penzionů, s dodavateli a zástupci profesních organizací z různých koutů České republiky.

V programu najdete přednášky o tom, v čem je tajemství úspěchu u zákazníka, o nejnovějších trendech v online recenzích nebo o gastromapě Lukáše Hejlíka. Mimo jiné si můžete poslechnout přednášku o budoucím směřování cestovního ruchu od ředitelky institutu turismu CzechTourism Markéty Vogelové a vedoucí oddělení marketingového výzkumu Soni Machové.

Kongres HOREKA se za 20 let své existence stal platformou pro výměnu zkušeností profesionálů v oblasti pohostinství a je jednou z největších a nejoblíbenějších B2B akcí na trhu.

Registrovat na kongres HOREKA 112 se můžete pod tímto odkazem.

Prohlédněte si program akce ikona souboruzde

Více informací naleznete na www.horeka112.cz.

18.10.2019 11:20:44 - aktualizováno 18.10.2019 11:30:16 | přečteno 739x | Ing. Nikola Slováková
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load