Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Pozvánka na březnové kurzy

Nenechte si ujít březnová školení, autor: Breather on Unsplash

Neváhejte a přihlaste se na březnové kurzy Českého systému kvality služeb (ČSKS)! Na školení pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS i na aktualizačním kurzu v Praze ještě zbývají volná místa.

Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz.

Kurz pro Trenéry kvality I. stupně

  • 13.–14. 3. 2018 – Praha

Kurz pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS je určen pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zlepšovat kvalitu svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu.  Účastníci kurzu se stanou držiteli značky „Q“. Kurz je zároveň určen pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Aktualizační kurz

  • 6. 3. 2018 – Praha

Aktualizační kurz Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci je určen pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Je zaměřen na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

Seznam všech vypsaných kurzů v roce 2018 naleznete ikona souborutomto dokumentu.

1.3.2018 12:47:57 | přečteno 882x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load