Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Penzion Lesní brána získal první certifikát kvality v nové etapě ČSKS

Penzion Lesní brána

Specializované pracoviště ČSKS vydalo první certifikát v nové etapě rozvoje systému. Certifikát získal Penzion Lesní brána v Dolní Čermné v Pardubickém kraji, který je dalším z řady organizací, které získaly oprávnění užívat prestižní značku „Q“.

Hodnotitelské centrum ČSKS tímto opět aktivně posuzuje žádosti o certifikaci a průběžně vyhodnocuje povinné roční aktualizace certifikátů.

Přidejte se i vy a získejte certifikát ČSKS!

Kurzy Trenéra kvality I. stupně jsou pro vás opět vypsány ve všech regionech České republiky.
Neváhejte a zapojte se do systému zvyšování kvality svých služeb a dejte svým zákazníkům najevo, že jsou pro vás na prvním místě. Podložte tak cestu za kvalitou certifikátem ČSKS.

Můžete se tak registrovat zdarma na www.csks.cz a poté se přihlásit na kurz Trenéra kvality I. stupně, a to ve svém uživatelském profilu pod záložkou školení.

Máte certifikát ČSKS a opustil vaši organizaci Trenér kvality I. stupně? Přihlaste nového Trenéra kvality na kurzy pro Trenéry kvality I. stupně, a to ve svém uživatelském profilu pod záložkou školení. Proškolení nového Trenéra kvality je také zdarma.

Máte certifikát ČSKS a nevíte si rady s povinnou roční aktualizací? V případě zájmu o pomoc s vyplněním roční aktualizace certifikátu se přihlaste na bezplatné aktualizační kurzy pro Trenéry kvality certifikovaných organizací. Termíny kurzů naleznete v kalendáři akcí zde. Zaregistrovat se na kurz můžete po přihlášení do uživatelského účtu pod záložkou školení.

V případě dotazů se obraťte na svého regionálního koordinátora nebo nás kontaktujte na info@csks.cz.

22.8.2016 17:52:58 | přečteno 1617x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load