Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Obnovené certifikáty I. stupně

Logo ČSKS

Obnoveným certifikátem Českého systému kvality služeb se mohou pochlubit další dvě organizace. Certifikát I. stupně tentokrát putuje na Střední Moravu – Sdružení cestovního ruchu a do turistické oblasti Toulava. 

Střední Morava - sdružení cestovního ruchu je právnickým subjektem jako dobrovolné zájmové sdružení právnických osob v turistickém regionu Střední Morava Olomouckého kraje. Jeho posláním je zajistit rozvoj a koordinaci cestovního ruchu regionu vytvořením úspěšné, konkurenceschopné strategicky řízené jednotky na základě spolupráce veřejného a soukromého sektoru.

Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu je členem Czech Convention Bureau prostřednictvím vlastní regionální kanceláře Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau (propagace a koordinace aktivit v oblasti kongresového turismu) a od roku 2015 je rovněž držitelem koncese na provoz incomingové cestovní kanceláře.

Více informací:

Trenér kvality: Mgr. Djamila Bekhedda
Email: bekhedda@central-moravia.cz
Tel.: +420 606 780 178
Web: www.central-moravia.cz  


Toulava je turistická oblast s centrem v Táboře. Zahrnuje Táborsko, okolí Milevska a Sedlčansko.

Na půli cesty mezi Prahou a Šumavou hluboké lesy střídají vesnice jako z pohádky, romantické zříceniny i jedinečná historická města s řadou památek jako je husitský Tábor, bechyňský zámek nebo milevský klášter.

V neprobádané krajině Sedlčanska a Jistebnicka najdete cyklistický i turistický ráj. S celou rodinou se budete bavit v zážitkovém parku Zeměráj, Muzeu čokolády a Housově mlýně v Táboře, v létě i v zimě v areálu Monínec a na dalších krásných místěch a zákoutích Toulavy.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Veronika Havlíková
Email: info@toulava.cz
Tel.: +420 770 779 401
Web: www.toulava.cz

Nové certifikáty 8.6.2017

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

 
Toulava

Toulava

 
 
8.6.2017 17:22:15 | přečteno 901x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load