Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Obnovené certifikáty ČSKS

Logo ČSKS

Ani o prázdninách nepolevujeme a udělujeme další obnovené certifikáty I. stupně. Těší se na ně v turistických informačních centrech v Klášterci nad Ohří, Železném Brodě, Táboře a Jablonci nad Nisou. 

Turistické informační centrum Klášterec nad Ohří sídlí pod budovou radnice na kláštereckém náměstí. Nabízí řadu služeb pro návštěvníky a turisty, ale také pro místní obyvatele. Součástí informačního centra je městská galerie Kryt, ve které se každý měsíc konají zajímavé výstavy.

Kromě služeb poskytovaných přímo v infocentru (všeobecné informace o městě a jeho okolí, prodej upomínkových předmětů, vyhledávání dopravních spojů, informace o místních kulturních, společenských a sportovních akcích atd.) patří do náplně práce informačního centra propagace města, pořádání kulturních a společenských akcí a komunikace s médii.

Více informací:

Trenér kvality: Martina Cajthamlová
Email: icklasterec@muklasterec.cz
Tel.: +420 474 359 687
Web: www.klasterec.cz


Železný Brod leží v údolí řeky Jizery na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Pro turisty se tak stal významnou křižovatkou při výletech a dovolených.

Turistické informační centrum Železný Brod se nachází v přízemí budovy radnice. Nabízí širokou škálu informačních materiálů nejen ze svého blízkého okolí, ale i z výše uvedených oblastí. Zaměstnanci jsou připraveni vždy poskytnout kvalitní informace turistům i místním obyvatelům města.

Více informací:

Trenér kvality: Lucie Chvalinová
Email: info@zelbrod.cz
Tel.: +420 778 527 000
Web: www.zeleznybrod.cz


Město Tábor je dnes druhým největším jihočeským městem a stalo se významným dopravním, hospodářským a kulturním centrem regionu. Romantická táborská krajina rozprostírající se v povodí řeky Lužnice patří díky velkému množství historických památek a svým přírodním krásám k nejnavštěvovanějším místům v České republice.

Infocentrum Město Tábor sídlí ve vedlejších prostorách pozdně gotické radnice na hlavním táborském náměstí. Svým návštěvníkům poskytuje informace o historii města, památkách, zajímavostech v okolí, možnostech aktivního odpočinku a kulturního vyžití v regionu. Dále zajišťuje zprostředkování ubytovacích a stravovacích služeb, průvodcovské služby v několika světových jazycích, vyhledávání v jízdních řádech, předprodej vstupenek, prodej map, průvodců a suvenýrů. Nabízí i úschovnu kol, doplňuje na webové stránky města důležité informace o památkách a zajímavostech.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Michaela Kalousková
Email: michaela.kalouskova@mutabor.cz
Tel.: +420 381 486 233
Web: www.visittabor.eu


Jablonec nad Nisou je městem skla a bižuterie. Stejně jako v minulosti, i dnes se zde setkáte s křehkou krásou skleněných výrobků a bižuterie, přiblížíte si po staletí vyvíjející se tradici šikovných rukou zdejších sklářů. Město se může pochlubit jedinečným kulturním zařízením, které nemá v naší zemi obdoby – Muzeem skla a bižuterie.

Jablonecké kulturní a informační centrum sídlí v prostorách bývalé fary, v Domě Jany a Josefa V. Scheybalových. Návštěvníkům i místním občanům nabízí služby a kompletní turistické informace o městě a oblasti Jizerských hor – vydává knihy, tiskoviny, prezentuje město a region na výstavách, udržuje a rozvíjí webové stránky, podílí se na tvorbě nových turistických produktů, přípravě kulturních akcí, koncertů apod.

Více informací:

Trenér kvality: Hana Herkommerová
Email: herkommerova@jablonec.com
Tel.: +420 775 585 045
Web: www.jablonec.com

Nové certifikáty srpen 2017

TIC Klášterec nad Ohří

TIC Klášterec nad Ohří

 
TIC Železný Brod

TIC Železný Brod

 
Infocentrum Město Tábor

Infocentrum Město Tábor

 
Jablonecké kulturní a informační centrum

Jablonecké kulturní a informační centrum

 
 
8.8.2017 11:20:31 | přečteno 1018x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load