Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Noví držitelé certifikátů ČSKS

Logo ČSKS

Novými certifikáty I. či II. stupně Českého systému kvality služeb se mohou pochlubit další organizace. Certifikáty I. stupně putují do Domu U Haranta, Chaty Forward a na Rozvoj Třebíčska. Certifikátem II. stupně se pyšní Aquapark a autokemp Olešná. 

Dům U Haranta ve městě Bezdružice – to je několik let nevyužívaná budova v centrální části náměstí zasažená nepříliš citlivými úpravami z 80. let. Díky spolupráci MAS Český Západ a města Bezdružice se dočkala návratu k původní historické podobě i nového využití.

Dvoupatrový nárožní dům slouží od června 2014 jako regionální centrum setkávání. Je zde knihovna, výstavní a společenský sál i kancelář místní akční skupiny. Dům U Haranta je první veřejnou stavbou, jejíž oprava otevřela postupnou rekonstrukci celého náměstí. Obnova budovy byla podpořena Evropskou unií z Programu rozvoje venkova a Plzeňským krajem z Programu stabilizace a obnovy venkova.

Více informací:
Trenér kvality: Ing. Jolana Dražská
Email: drazska@seznam.cz
Tel.: +420 774 491 398
Web: www.mascz.cz


Rozvoj Třebíčska je zájmové sdružení právnických osob, které sdružuje obce Moravské Budějovice, Hrotovice, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Jaroměřice nad Rokytnou a Jemnice, Okresní hospodářskou komoru Třebíč a Západomoravskou vysokou školu v Třebíči.

Mezi hlavní činnosti tohoto destinačního managementu patří koordinace rozvoje cestovního ruchu v rámci celé oblasti bývalého okresu Třebíč, vyhledávání dotačních příležitostí na marketing a příprava balíčků pro turisty, kteří do regionu přijíždí tak, aby zde pobyli několik dní a dostali kompletní ucelenou nabídku toho, co mohou navštívit a jak trávit volný čas.

Více informací:
Trenér kvality: Ing. Jitka Mattyašovská
Email: jitka.mattyasovska@seznam.cz
Tel.: +420 734 234 928
Web: www.trebicsko-moravskavysocina.cz


Chata Forward stojí v centru šumavského národního parku v nadmořské výšce 851 m na okraji obce Srní, která leží 23 km od Sušice. Nabízí ubytování v dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Kapacita chaty je cca 40 lůžek. V budově se nachází společenská místnost s velkým hracím koutkem pro děti i hala s pingpongovým stolem. Součástí objektu je rovněž restaurace s barem, která je v provozu celý den.

Okolí chaty je vynikající pro turistiku a běžky, běžecká stopa o délce asi 6 km vede přímo kolem chaty. Chata má vlastní dětský lyžařský vlek. Prášilské jezero a hora Poledník jsou vzdáleny asi 6 km.

Více informací:
Trenér kvality: Nina Horníková
Email: Hornikovani@seznam.cz
Tel.: +420 722 965 940
Web: www.chataforward.cz


Aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější aquaparky v České republice. Je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu. Aquapark je schopen celoročně poskytnout nezapomenutelné zážitky dětem i dospělým. Vybírat můžete z mnoha atrakcí – tobogán s videoprojekcí, proudový kanál nebo dětský koutek pro nejmenší. Pro milovníky sauny je jich zde připraveno celkem 5.

Hned vedle aquaparku je umístěn Autokemp Olešná.Plocha stanoviště pro karavany je cca 4 000 m2, což představuje kapacitu zhruba 40 míst vybavených elektrickými přípojkami. Ke stanování je prostor přibližně dvojnásobné rozlohy. Součástí autokempu je prostorné parkoviště, recepce a řada volnočasových aktivit v bezprostřední blízkosti autokempu, jako např. dětské hřiště, venkovní fit-park, půjčovna koloběžek či elektrických autíček pro nejmenší.

Více informací:
Trenér kvality: Ing. Jana Adamczyk Vicherová
Email: jana.vicherova@sportplex.cz
Tel.: +420 775 767 964
Web: www.aquapark-olesna.cz

Nové certifikáty 3.4.2017

Dům u Haranta

Dům u Haranta

 
Chata Forward

Chata Forward

 
Třebíč

Třebíč

 
Aquapark Olešná

Aquapark Olešná

 
 
3.4.2017 8:40:45 | přečteno 1111x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load