Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Nové certifikáty ČSKS

Logo ČSKS

Novými certifikáty Českého systému kvality služeb se od 26. 4. 2017 mohou pochlubit další dvě organizace. Obnovený certifikát I. stupně putuje do Rekreačního areálu Poslův Mlýn. Certifikátem II. stupně se může pochlubit Informační centrum v Litoměřicích. 

Rekreační areál Poslův Mlýn leží v romantické krajině Máchova kraje na břehu Poselského rybníka, který patří mezi významné přírodní lokality.

Rekreační areál nabízí ideální prostředí pro školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní či taneční soustředění, dětské tábory, rodiny s dětmi a handicapované. Na hosty čeká kvalitní ubytování, domácí strava, pitný režim pro děti, vybavené učebny, zrcadlový sál, vnější a vnitřní sportoviště, pestrá nabídka animačních programů a to vše za velmi příznivé ceny. Děti jistě ocení velkou vzduchovou trampolínu či dětská hřiště s průlezkami a houpačkami. V bezprostředním okolí je mnoho cyklostezek, turistických tras, golfové hřiště a areál pevných kontrol pro orientační běh.

Více informací:

Trenér kvality: Mgr. Martina Tomaštíková
Email: rezervace@posluvmlyn.cz
Tel.: +420 734 724 101
Web: www.posluvmlyn.cz


Informační centrum v Litoměřicích, provozované Centrem cestovního ruchu Litoměřice, p.o., se nachází se na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu.

Informační centrum poskytuje komplexní informace a služby související s cestovním ruchem, turistické informace o městě a okolí, památkách a tipy pro volný čas. Nabízí informační materiály a suvenýry. Turisté si zde mohou zajistit ubytování či objednat prohlídku města, vyhlídkové věže Kalich a stálé expozice Důl Richard v proměnách času v podzemí města. K dispozici je také veřejný internet. Posláním informačního centra je šířit aktuální a ověřené informace a praktikovat vstřícný přístup ke klientům.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Martina Vondráková
Email: info@litomerice-info.cz
Tel.: +420 725 551 829
Web: www.litomerice-info.cz

Nové certifikáty 26.4.2017

Poslův Mlýn

Poslův Mlýn

 
IC Litoměřice

IC Litoměřice

 
 
2.5.2017 11:09:14 | přečteno 1038x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load