Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Najděte s Q na Kudy z nudy tu nejlepší inspiraci pro vaše výlety po českých regionech

Štramberk

Plánujete si rádi výlety dopředu a zároveň je pro vás na vašich cestách důležitá kvalita služeb? Výborně! Potom je pro vás tou nejlepší volbou cestovatelský portál Kudy z nudy a značka Q.


Kudy z nudy je projekt agentury CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Denně na něm najdete čerstvou dávku inspirace v podobě článků o zajímavostech, novinkách a akcích, které stojí za to vidět. Navíc na něm svou nabídku přibližují tisíce muzeí, zámků, atrakcí, ale i restaurace, ubytování a turistická centra. Na jednom místě si tak můžete naplánovat váš příští výlet od A do Z! Filtrovat můžete i podle tématu vaší další cesty – jednoduše si vyberete, kam vyrážíte, zda jdete pěšky, na kole nebo třeba na běžkách. Najít můžete i tipy na celé výlety s popisem jednotlivých zastávek.

Pokud je pro vás důležitým kritériem výběru kvalita vašeho zážitku, můžete se orientovat podle značky „Q“ Českého systému kvality služeb. Certifikát, dokazující, že na sobě organizace neustále pracují, zdokonalují se ve svém oboru a zákazníkovu spokojenost staví na první místo, mohou získat hotely, penziony, restaurace, muzea a další podniky, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria.

Přidejte se k milionům návštěvníků portálu Kudy z nudy a vyberte si jeden (nebo více) z 80 000 tipů na výlety po celé České republice. Nejlepší začátek výletu? Na kudyznudy.cz!

Kudy z nudy


30.10.2020 11:42:27 | přečteno 380x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load