Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Mediální kampaň ČSKS – aktualizujte si své prezentace

Služby Q jsou sQělé

Český systém kvality služeb (ČSKS) zahajuje mediální kampaň na podporu značky kvality „Q“.

Kampaň se objeví na iDNES.cz, Aktualne.cz, Seznam.cz nebo třeba na serveru Novinky.cz. Vidět bude také na webových stránkách o cestování jako turistika.cz, kampocesku.cz, atlasceska.cz nebo vyletnik.cz. Zaznamenáte ji třeba i ve vlacích Pendolino. Vše za jediným účelem, a to podpořit značku kvality „Q“, kterou se pyšní vaše služby.

Kampaň odkazuje na web www.sluzbyQ.cz, kde mají certifikované hotely, restaurace, cestovní kanceláře, informační centra a další sQělé služby svou firemní prezentaci. Nezapomeňte si ji aktualizovat. Pamatujte, že pokud nebude prezentace vaší organizace vyplněna, koncovým zákazníkům se vůbec nezobrazí.

Jak aktualizuji firemní prezentaci?

Aktualizaci provedete jednoduše na webu ČSKS, když se přes tento odkaz přihlásíte do svého uživatelského profilu. Po přihlášení klikněte na odkaz „Prezentace“. Zde vše upravíte, uložíte a kliknete na červené tlačítko „Zažádat o vystavení této verze“. Po schválení se nové informace propíší na web.

Úprava prezentace

 Zapomněli jste heslo? Nevadí, obnovit ho můžete zde. Pokud si nemůžete vzpomenout ani na svůj login, napište na info@csks.cz.

 Už se těšíte na novou kampaň na podporu značky „Q“?

 Připomeňte si zatím, jak vypadala ta loňská. Více čtěte zde.

18.10.2018 9:25:48 | přečteno 654x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load