Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Informace k roční aktualizaci pro organizace, kterým byl udělen certifikát ČSKS

Aktualita_Aktualizace

Dovolujeme si níže sdělit upřesňující informace k povinné roční aktualizaci certifikátu ČSKS.

Všem certifikovaným subjektům, kterým vznikla povinnost aktualizovat certifikát, a doposud aktualizaci neprovedly, mohou tak nyní učinit na základě udělené výjimky. A to ve svých administracích v on-line nástrojích na stránkách www.csks.cz v prodlouženém termínu pro aktualizaci do 30. 9. 2016.

Certifikovaným subjektům, kterým povinnost aktualizace vznikne od 1. 10. 2016 a dále, mají standardní termín pro aktualizaci. On-line nástroje pro vyplnění aktualizace budou otevřeny 2 měsíce před termínem pro aktualizaci.

Dovolujeme si upozornit, že v případě neprovedení aktualizace bude subjektu certifikát ČSKS odebrán. Více informací o pravidlech certifikace získáte zde.

Návod pro provedení aktualizace naleznete zde. V případě zájmu o pomoc s vyplněním on-line nástrojů se prosím obraťte na svého regionálního koordinátora. Aby vám mohl koordinátor pomoci s vyplněním, nezapomeňte mu povolit přístup do vašich on-line nástrojů.

Zároveň se můžete zúčastnit aktualizačních kurzů pro Trenéry kvality I. stupně certifikovaných organizací – Jak provést roční aktualizaci. Tyto kurzy jsou určeny pro Trenéry kvality I. stupně provádějící roční aktualizaci certifikátu ve své organizaci a kteří mají zájem o kurz, na kterém bude aktualizace certifikátu podrobněji vysvětlena vč. praktické ukázky. Termíny vypsaných aktualizačních kurzů naleznete v sekci Kalendář akcí. Na kurzy se přihlásíte ve svém profilu pod záložkou školení v levém menu.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@csks.cz nebo kontaktujte svého regionálního koordinátora.Termínem pro aktualizaci se rozumí 1 rok/2 roky od udělení certifikátu. Certifikovaný subjekt má povinnost po 1. a 2. roce platnosti certifikátu provést aktualizaci. Platnost certifikátu je 3 roky.  Po 3 letech může subjekt provést recertifikaci a certifikát obnovit.

5.8.2016 17:42:35 - aktualizováno 9.8.2016 17:01:55 | přečteno 1540x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load