Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Hlasy v anketě Hotel roku 2017 jsou již sečteny

Fotografie Czech Hotel Awards

Hlasování v rámci 6. ročníku udílení cen Hotel roku 2017 – Czech Hotel Awards bylo již uzavřeno. Tato významná hotelová událost si klade za cíl představit široké veřejnosti skutečně to nejlepší, co česká hotelová scéna nabízí. Podstatou udílení cen Czech Hotel Awards je snaha o vytvoření zodpovědné platformy, která veřejnosti umožní zorientovat se v široké nabídce ubytovacích zařízení.

Ocenění Czech Hotel Awards je vnímáno jako orientační bod zaručující vysokou kvalitu. Akce pomáhá hoteliérům, kteří svou činnost staví na dobrých referencích, kvalitním servisu a službách. Hlasování probíhalo na webových stránkách udílení cen Czech Hotel Awards www.hotelawards.cz do 15. února 2017. Ocenění pro Hotel roku 2017 jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod.

Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Na základě součtu hlasů bude vyhodnocen absolutní vítěz každé kategorie.

Udílení cen se uskuteční v úterý 28. března 2017 od 19.00 v Divadle Le Royal v Praze a slavnostním večerem vás provede Jan Smigmator. Těšit se také můžete na českou zpěvačku Heidi Janků, vystoupení tanečního souboru Pop Balet a magickou show v podání Falešných hráčů v čele s Jakubem Kroulíkem.

Nad udílením cen Czech Hotel Awards Hotel roku 2017 i v letošním roce převzalo záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a agentura CzechTourism. Jsme velice potěšeni, že právě tato organizace, která si klade za cíl propagovat Českou republiku jako destinaci cestovního ruchu v zahraničí i v tuzemsku, se spolu s námi podílí na růstu kvality a naplňování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice. Agentura CzechTourism se zároveň podílí na zvyšování kvality služeb jak v ubytovacích zařízeních, tak ve všech odvětvích cestovního ruchu, a to prostřednictvím Českého systému kvality služeb, do kterého se mohou zapojit všechny podniky z tohoto sektoru.

Staňte se součástí smysluplného poslání. Staňte se součástí Czech Hotel Awards Hotel roku 2017.

Více informací o udílení cen Czech Hotel Awards Hotel roku 2017 naleznete na oficiálních stránkách www.hotelawards.cz.

Logo Czech Hotel Awards, obrázek se otevře v novém okně

1.3.2017 12:54:01 | přečteno 991x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load