Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Certifikáty I. stupně pro další organizace

Logo ČSKS

Certifikáty I. stupně Českého systému kvality služeb putují do dalších organizací. Obnovený certifikát posíláme na Městské informační centrum Domažlice, nové certifikáty pak do Hotelu Cvilín, Muzea JUDr. O. Kudrny v Netolicích a knihovny v Boršově nad Vltavou.

Domažlice leží v česko-německém příhraničí na úpatí Českého lesa. Jsou přirozeným centrem Chodska – jedné z posledních oblastí v Čechách, kde se folklor a tradice udržuje dodnes.

Městské informační centrum v Domažlicích se nachází na náměstí vedle radnice. Poskytuje informace o turistických cílech, zajímavostech, cykloturistice, výletech a dalších službách v cestovním ruchu. Zajišťuje předprodej vstupenek na kulturní akce, nabízí mapy, drobné dárkové předměty i regionální produkty. Díky spolupráci všech infocenter v regionu připravuje každoročně zajímavé turistické a poznávací hry nejen pro turisty.

Více informací:

Trenér kvality: Jana Jankovcová
Email: jankovcova@idomazlice.cz
Tel.: +420 379 725 852
Web: www.idomazlice.cz


Hotel Cvilín ****
se nachází v Krnově na severní Moravě. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a minibarem. Hotelová restaurace podává jídla české i mezinárodní kuchyně. Její součástí je slunná terasa s výhledem na okolní krajinu. Ubytovaní hosté mohou využít
wellness centrum s vířivou vanou a saunami i netradiční indonéské masáže.

V blízkosti hotelu je krásný kostel panny Marie Sedmibolestné, vyhlídková rozhledna a spousta možností ke sportování.

Více informací:

Trenér kvality: Aneta Frank
Email: info@cvilin.cz
Tel.: +420 554 625 255
Web: www.cvilin.cz 


Muzeum JUDr. Otakara Kudrny
sídlí v nejzachovalejším renesančním domě na netolickém náměstí. V muzeu si můžete prohlédnout expozici zaměřenou na historii a současnost města Netolice. Čeká Vás uspořádaná expozice z vlastních sbírek. Uvidíte zde více než tisíc exponátů (vltavíny, pohlednice, lidové výšivky, nábytek,…). Zvláště děti zaujme interiér jihočeské lidové světničky z 19. století, maketa netolického koně a také magnetická tabule.

Součástí budovy muzea je i informační centrum, které nabízí rozličné materiály a podklady pro trávení dovolené v krajině rybníků a zajímavých turistických cílů. Vybrat si lze i z nabídky suvenýrů, které uchovají vzpomínku na navštívené jihočeské město Netolice, kam směřovala obchodní cesta – Linecká stezka.

Více informací:

Trenér kvality: Mgr. Jiřina Petrášková
Email: info@netolice.cz
Tel.: +420 380 421 268
Web: www.muzeumnetolice.cz


Boršov nad Vltavou
je známý především jako cílová stanice milovníků vodáckých sportů, kteří sjíždějí řeku Vltavu, a dále jako populární výletní místo cykloturistů. Proslavené jsou Staročeské jihočeské dožínky, o své místo na slunci bojují Slavnosti těstovin.

Bezbariérová knihovna se stala centrem kulturního života obce, centrem informačním a také centrem celoživotního vzdělávání. Kromě kvalitních tradičních knihovnických a informačních služeb nabízí knihovna komunitě také celou řadu mimořádných aktivit (filmový klub, vyřizování úředních záležitostí pro občany s problémy hybnosti, přípravné kurzy na vědomostní testy pro děti, tematická odpoledne pro seniory atd.).

Více informací:

Trenér kvality: Mgr. Romana Rýcová
Email: rycova.r@seznam.cz
Tel.: +420 777 195 733
Web: www.borsovnvlt.cz/knihovna

Nové certifikáty červen 2017

MIC Domažlice

MIC Domažlice

 
Hotel Cvilín

Hotel Cvilín

 
Muzeum JUDr. Otakara Kudrny

Muzeum JUDr. Otakara Kudrny

 
Knihovna Boršov nad Vltavou

Knihovna Boršov nad Vltavou

 
 
26.6.2017 9:46:41 | přečteno 1061x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load