Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Certifikáty ČSKS pro další organizace

Logo ČSKS

Certifikátem I. stupně Českého systému kvality služeb se od září mohou pochlubit další organizace. Nové certifikáty posíláme do Turistické oblasti Třeboňsko, Destinačního managementu Česká Kanada a do Expozice hudebních nástrojů v Ostružné. Obnovený certifikát putuje na Turistické informační centrum Chodov.

Turistická oblast Třeboňsko sdružuje v současné době celkem 44 obcí. Mezi hlavní činnosti spolku patří koordinace rozvoje regionu Třeboňsko, Vitorazsko a Veselsko ve všech oblastech, koordinace projektů a produktů zaměřených k rozvoji všech tří zmíněných regionů, prezentace oblasti v médiích, na sociálních sítích a na veletrzích cestovního ruchu, tvorba informační databanky a fotobanky regionu, spolupráce se zahraničními subjekty majícími vztah k regionu, příprava informačně-propagačních materiálů, ediční činnost, spolupráce na rozvoji lidských vztahů, koordinace spolupráce mezi soukromými a veřejnými subjekty v oblasti cestovního ruchu, spolupráce a rozvoj informačních center v regionu, tvorba turistických produktů a zlepšení turistické nabídky regionu Třeboňsko, Vitorazsko a Veselsko.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Monika Havlová
Email: monika.havlova@mesto-trebon.cz
Tel.: +420 601 089 475
Web: www.jiznicechy.cz/trebonsko


Turistická oblast Česká Kanada leží ve východní části Jihočeského kraje a sdružuje více než 50 obcí nejen na území samotného přírodního parku Česká Kanada, ale patří sem i oblast Jindřichohradecka a Dačicka. Drsná, ale krásná příroda, dechberoucí památky a místa, která stojí za objevení. Ráz krajiny je ideální pro pěší i cyklistické výlety, návštěvu památek, ale i klidné toulky přírodou. Množství zdejších rybníků je často využíváno ke koupání, rybaření i vodním sportům. Pro své mírně drsnější podnebí a nadmořskou výšku má Česká Kanada velmi dobré i sněhové podmínky. Oblast nabízí velké množství zimních běžeckých tras a najdete zde i dva lyžařské vleky.

Účelem a cílem Destinačního managementu Česká Kanada je dobrovolná spolupráce fyzických a právnických osob, zejména územních samosprávných celků s cílem přispět k rozvoji turistické oblasti Česká Kanada a vytvoření dobře fungující destinační společnosti v oblasti cestovního ruchu.

Více informací:

Trenér kvality: Mgr. Petra Vacková
Email: info@ckanada.cz
Tel.: +420 702 022 114
Web: www.jiznicechy.cz/ceskakanada


Expozice hudebních nástrojů
je umístěna v Areálu Skiland Ostružná. Tato v tuzemsku ojedinělá výstava nabízí jak prohlídku hudebních nástrojů z různých koutů světa, tak i seznámení se s hudební kulturou jiných národů.

Expozice zahrnuje běžně používané hudební nástroje (housle, violy, různé typy kytar, mandolín, čínské dvoustrunné housle, indické strunné nástroje, různé typy citer, africké bicí nástroje apod.) i unikáty (např. historický nástroj Dan Bau z Vietnamu, Tibetská trubka Rkan dung či africká harfa Kora). Sbírka obsahuje zhruba 700 ks exponátů, z nichž vystaveno je cca 450 ks.

Více informací:

Trenér kvality: Sylva Janhubová
Email: info@skiland.cz
Tel.: +420 739 407 977
Web: www.expoziceh.cz


Město Chodov
leží mezi Karlovými Vary a Sokolovem. Místní turistické informační centrum najdete v Domě u Vavřince.

Turisté zde najdou nejrůznější propagační a informační materiály o městě, jeho okolí, regionu, partnerských měst Oelsnitz/Erzgebirge a Waldsassen, turistické a cykloturistické mapy, plánky měst, regionální publikace, pohledy a upomínkové předměty.

Kromě základních služeb pro turisty se infocentrum zaměřuje na poskytování informací a služeb také občanům města. Mezi nejvyužívanější služby patří vyhledávání autobusových a vlakových spojů a prodej místenek či nabídka vstupenek na kulturní a sportovní akce. Návštěvníci mohou také využít počítače s připojením na internet, tisk a kopírovací služby.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Jitka Hloušková
Email: infocentrum@mestochodov.cz
Tel.: +420 352 352 260
Web: www.knihovnachodov.cz/infocentrum

Nové certifikáty září 2017

Třeboňsko

Třeboňsko

 
Česká Kanada

Česká Kanada

 
Expozice hudebních nástrojů

Expozice hudebních nástrojů

 
TIC Chodov

TIC Chodov

 
 
2.10.2017 10:57:40 | přečteno 854x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load