Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Certifikát I. stupně pro agenturu CzechTourism

Certifikát pro CzechTourism

Od 20. června 2017 se novým certifikátem I. stupně Českého systému kvality služeb může pochlubit agentura CzechTourism. 

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism je proklientsky zaměřená marketingová agentura zajišťující konkurenceschopnost a stálý růst hodnoty značky „Česko – země příběhů“ na domácím i zahraničních trhu.

Agentura CzechTourism při této propagaci využívá řadu různých komunikačních nástrojů – veletrhy, workshopy, road-show, press tripy, fam tripy, brožury, mapy, online komunikace či partnerství na významných kulturních, sportovních a gastronomických eventech.

Díky těmto aktivitám přijelo v roce 2016 do hromadných ubytovacích zařízení 9,3 milionu zahraničních návštěvníků a 9,1 milionu domácích návštěvníků. Tyto výsledky potvrzují, že Česká republika stále zůstává atraktivní dovolenkovou destinací.

„Věřím, že udělená certifikace reflektuje dobře odvedenou práci zaměstnanců agentury CzechTourism a jejich snahu o kvalitní propagaci České republiky doma i v zahraničí. V následujícím období se chceme zaměřit především na prohloubení spolupráce s regiony a s odbornou veřejností,“ přibližuje ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková.

Více informací:

Trenér kvality: Bc. Soňa Machová
Email: machova@czechtourism.cz
Tel.: +420 221 580 458
Web: www.czechtourism.cz
22.6.2017 10:03:34 | přečteno 1207x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load