Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Aquapark i Autokemp Olešná mají ocenění v podobě značky „Q“ za neustálé zvyšování kvality služeb

Aquapark a Autokemp Olešná

Aquapark i Autokemp na Olešné se pyšní již od 17. 2. 2015 značkou kvality, Q, a to konkrétně Certifikátem 1. stupně, který byl udělen Ministerstvem pro místní rozvoj a je vizitkou snahy k dosahování vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Tuto značku jsme získali mezi prvními a jsme jejími hrdými nositeli již 1,5 roku.  V současné době jsme si rovněž mezi prvními v ČR požádali o Certifikát 2. stupně, jehož získání je spojeno s náročnou cestou kontroly kvality poskytovaných služeb, mystery shoppingem a vzděláváním vlastních zaměstnanců.

Hlavní filozofie celého konceptu vychází z potřeb zákazníků a spočívá v neustálém zkvalitňování nabízených služeb, což je pro nás samozřejmě velmi podstatné. Naše společnost usiluje nejen o maximální spokojenost zákazníků s cílem plnit jejich přání a představy, ale také o přidanou hodnotu služby v podobě zajímavých projektů, modernizací či akcí během celého roku.

Během uplynulého období jsme, v souvislosti se zkvalitňováním služeb, realizovali řadu zlepšení, které vycházely jednak z nastaveného procesu zvyšování kvality poskytovaných služeb, ale i z očekávání našich klientů. Jako například rekonstrukce sprch v areálu autokempu, saunový svět jsme doplnili o ledový bazének a slanou římskou lázeň, teplotu vody v bazénu jsme zvýšili na 31°C a řadu dalších inovací zvyšujících uživatelský komfort zákazníků (UX).

Prestižní značka „Q“ je pro naše hosty zárukou kvality a pro naše zaměstnance oceněním jejich dosavadní práce a motivací k další práci. Trenérem kvality pro naše střediska je paní Ing. Jana Adamczyk Vicherová, která se podílela na získání Certifikátu 1. stupně a která nyní stojí v čele týmu, který usiluje o získání Certifikátu 2. stupně. Součástí tohoto procesu je také řada dotazníků mapujících obsah a kvalitu námi nabízených služeb, proto se mnozí z našich hostů setkají ve dnech příštích s prosbou o jejich vyplnění. Děkujeme předem všem, kteří se do této akce zapojí.

Věříme, že naše snažení bude zakončeno úspěchem, a my přidáme k již získanému ocenění jeho vyšší stupeň a potvrdíme tak svou pozici mezi profesionály ve službách, které děláme a nabízíme zákazníkům.

KVALITA JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ, PŘIJEĎTE SE PŘESVĚDČIT.

Více informací:

Trenér kvality: Ing. Jana Adamczyk Vicherová,  jana.vicherova@sportplex.cz

Kontakt společnost: sportplex@sportplex.cz

Informace o střediscích: www.sportplex.cz

27.10.2016 19:32:23 | přečteno 1583x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load