Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Aktuální informace o povinné roční aktualizaci certifikátu ČSKS I. a II. stupně

Aktualita_Prodloužení roční aktualizace, autor: Pavel Radosta

Agentura CzechTourism informuje o schváleném opatření pro povinnou roční aktualizaci certifikátu Českého systému kvality služeb pro I. stupeň a II. stupeň.

 

Ve Standardu ČSKS (kapitola 6) i v Závazných pravidlech certifikace (kapitola 7) je stanoveno, že certifikovaný subjekt je povinen certifikát aktualizovat po 1. i 2. roce platnosti certifikátu. S tímto procesem je spojena určitá administrativní zátěž.

Vzhledem k situaci, která nastala na počátku roku 2016, kdy byl systém v přechodném období, bylo společně s realizátorem projektu, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, rozhodnuto následující:

Všem subjektům, které v současné době nemají splněnou povinnost roční aktualizace, případně jim tato povinnost teprve vznikne, bude prodloužen termín pro splnění této povinnosti do 30. 9. 2016.

Tato kompenzace vůči certifikovaným subjektům byla přijata z toho důvodu, že systém v přechodném období nebyl aktualizován, nebyla dostupná podpora ze strany regionálních koordinátorů a nebylo ustanoveno certifikační místo a školící centrum.

Tato informace byla zveřejněna na základě schváleného opatření z Ministerstva pro místní rozvoj ČR:

ikona souboruAktuální informace o roční aktualizaci certifikátu ČSKS


Veškeré důležité informace jsou průběžně zveřejňovány na webu www.csks.cz a v případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu info@csks.cz.

25.4.2016 17:53:13 | přečteno 1934x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load