Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Agentura CzechTourism vyzvala ke spolupráci profesní asociace zapojené do ČSKS

Aktualita_Profesní asociace vyzvány, autor: David Marvan

Na základě převzetí projektu Český systém kvality služeb vyzvala agentura CzechTourism zapojené profesní asociace k další spolupráci v době udržitelnosti projektu.

Do současné chvíle na výzvu reagovalo Fórum cestovního ruchu, které mimo jiné sdružuje Asociaci kempů České republiky, Asociaci lanové dopravy, Asociaci průvodců České republiky a Asociaci turistických informačních center České republiky, a rovněž Asociace hotelů a restaurací České republiky, člen Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky. S Nadací partnerství, která zajišťuje certifikaci Cyklisté vítáni, budou rovněž zahájena jednání.

Agentura CzechTourism využije nabídky Fóra cestovního ruchu na užší spolupráci, především odborných znalostí jeho zaměstnanců, kteří do Fóra přešli z Ministerstva pro místní rozvoj ČR, kde dříve zabezpečovali realizaci projektu Český systém kvality služeb.

Společným zájmem všech zainteresovaných subjektů, tj. Ministerstva pro místní rozvoj ČR, agentury CzechTourism a zapojených asociací, je nadále rozvíjet Český systém kvality služeb a zvyšovat tak kvalitu poskytovaných služeb v cestovním ruchu.

22.3.2016 11:12:11 | přečteno 1811x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load