Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu na Benecku a okolí, z.s.

Benecko 190, 512 37

IČ:27040241
Telefon:+420 481 582 606
E-mail:moje@benecko.info
Web:www.benecko.info
Benecko se díky své unikátní poloze okolo 900 m n. m. nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce. Výhledem do údolí budete doslova překvapeni. Při vyjasnění uvidíte daleké Trosky, liberecký Ještěd a další.
 
 
Zobrazit celý popis

Čistý vzduch znamená zdravý život!

Kvalita vzduchu má zásadní vliv na naše zdraví, a hlavně na zdraví našich dětí!  A stejně jako vydatný spánek, čerstvé potraviny a dostatek čisté vody, souvisí i vzduch s vývojem našeho organismu.  

V průběhu jediného dne se každý z nás nadechne až 20 000 krát. Průměrně člověk spotřebuje více jak 15 kg vzduchu, což je několikanásobně více než množství vody a potravin za stejnou dobu. A nyní si upřímně odpovězte na otázku „Zajímáte se o to, co dýcháte?“.
 
Benecko se díky své unikátní poloze okolo 900 m n. m. nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce.
 
Výhledem do údolí budete doslova překvapeni. Při vyjasnění uvidíte daleké Trosky, liberecký Ještěd a další až stokilometrové výhledy. A co teprve, když si uděláte procházku na nedalekou kamennou rozhledu Žalý.
 
Klimatická terapie na Benecku vás příjemně občerství, proto jsme ji nazvali "Vzdušné lázně v Krkonoších". Vyzkoušejte sami jedno z nejkrásnějších míst v Krkonoších.

Lufťák - www.luftak.cz

Lyžování, běžkování, sáňkování, výletování, … To už tady bylo. Teď přichází luftování. Že nevíte, o co jde? Tak to musíte ihned přijet a vyzkoušet na vlastní plíce :-)

Vyluftujte se i vy na Benecku v Krkonoších, nasajte luft každým pórem a staňte se pravým lufťákem, který horský vzduch nekrade, ale vnitřně prožívá. 

Definice správného lufťáka

Správný lufťák ví...

  1. že svěží horský vzduch na Benecku v Krkonoších tříbí jeho intelekt, čistí tělo i ducha a povznáší jeho myšlenky, protože okysličený mozek lépe pracuje
  2. jak se na horách chovat, a jezdí na Benecko pravidelně, protože mu je v místních Vzdušných lázních prostě příjemně. A opakování je matka moudrosti.
  3. že je potřeba sdílet myšlenku lufťáctví, takže ji předává dál, ať už ústně, nebo elektronicky na Facebooku, G+

Ale pozor! 

Nepleťme si správného lufťáka s „běžným lufťákem“, který se po příjezdu na hory motá, překáží, slaboduše se rozhlíží a mluví, jako když lijete vodu do lavoru. 

Vyluftujte se i vy na Benecku v Krkonoších, nasajte místní horskou náladu, pročistěte si plíce od hnusného smogu, nachytejte si léčivý luft a s rodinou nebo kamarády se nechte unést neopakovatelnou atmosférou, která vás vynese až do nebe. Staňte se proto pravým lufťákem i vy!


Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:
Již jste hlasoval

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 3 + 2: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
15.5.2017

Předmět certifikace:
Služby v oblasti místní podpory a rozvoje cestovního ruchu

logo Benecko
pozadi leto4
pozadi leto0
pozadi leto2
pozadi leto1
pozadi leto3
pozadi zima0
IMG 5236
pozadi zima2
snowtubing square
Snowtubing Zvon 2013   2
IMG 5250
pozadi zima5
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load