Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

ATIS - dovolená v Česko-Slovensku a v maďarských t

ATIS - zážitková dovolená v Česko-Slovensku, maďarských termálech a Alpách pro všechny.

Fügnerova 108/7
Bruntál, 792 01

IČ:25351117
Telefon:+420 554 787 111
E-mail:dispecink@atis.cz
Web:www.atis.cz
ATIS nabízí pobyty s vlastní dopravou v ČR, SR, Maďarsku, Rakousku a Německu. Dovolenou si u nás najde doopravdy každý. Nabídku máme pro lepší přehlednost rozdělenu do několika produktových skupin: dovolená s dětmi, pro zralý věk, s pejskem, s vozíkem, bez lepku, na rybách, v termálech, bez dětí.
 
 
Zobrazit celý popis

ATIS (původně agentura turistických a informačních služeb) byla založena v roce 1990 jako cestovní agentura Václav Kovařík – ATIS. V roce 1992 se transformovala na spol. s r.o. a v roce 1996 na akciovou společnost. Mimo jednoho všichni zakladatelé dodnes ve firmě pracují. Původní idea podnikání byla velmi jednoduchá, udělat něco pro sebe a realizovat se po pádu komunistického systému. Rozhodnutí padlo pro cestovní ruch, ačkoliv o něm nikdo se zakladatelů neměl ani potuchy. Usilovnou prací, metodou slepých uliček bez jakýchkoliv úvěrů a vpodstatě na koleně s minimálními počátečními zdroji (jeden psací stroj, starší Trabant 601) se nám podařilo vybudovat specializovanou cestovní kancelář, která rozhodně není neznámá. Z tohoto titulu je ATIS typickou selfmademenskou společností a jednou z mála, které se udržely na trhu, aniž by je zakládali bývalí kmenoví pracovníci Čedoku, CKM a dalších organizací. 

Dominantním produktem pro konečného spotřebitele jsou pobyty s vlastní dopravou v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Katalogový i internetový produkt je cíleně distribuován v sezónních verzích pro každou zemi zvlášť. Jedná se o katalogy Zima, Léto + oblíbený Wellness. Široká nabídka vice než 500 pobytových míst uspokojí každého zákazníka. Pro cílové skupiny má ATIS vypracovány projekty Dovolená s dětmi a Dovolená pro zralý věk, Dovolená s vozíkem, Dovolená bez lepku aj. Dlouhodobá specializace na domácí cestovní ruch umožnila ATIS to, že nyní představuje jedničku pro tento segment mezi cestovními kancelářemi v České republice a nejspolehlivějšího partnera prodejních agentur.

Ocenění:

O kvalitě produktů ATIS svědčí dlouhodobě získávaná každoroční ocenění. Firma je několikanásobným nositelem ocenění odborníků TTG Czech Travel Awards jako nejlepší cestovní kancelář v domácím cestovním ruchu, třetí nejlepší incomingová agentura za Čedokem a EuroAgentur. Je nositelem řady dalších odborných cen a vyznamenání, např. BVV atd. (více na www.atis.cz). ATIS je rovněž zakladatelem profesního “Klubu desátníků – stálice na trhu cestovního ruchu”, jehož členy jsou hotely a cestovní kanceláře působící na trhu 10 a více let.

Vize:

Cílem ATIS je nadále posilovat svou sounáležitost se svými zákazníky (někteří cestují s firmou každý rok od jejího založení) a každoročně přinášet na trh nové produkty orientované cenově a ekonomicky přístupné všem sociálním vrstvám. Posilovat cestování cílových skupin, jež jsou jinak na trhu diskriminovány, např. se jedná o tělesně postižené, seniory a další.

Komentáře a hodnocení

Milena Kusá, datum návštěvy: 15.12.2014

Dobrý den, doporučuji. ATIS je dobrý. Již s nimi spolupracuji od roku 1999. Milena Kusá cestovní agentura Slapská 131 266 01 Beroun

Kamil Schaumann, datum návštěvy: 15.12.2014

Prostě super

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:
Již jste hlasoval

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 7 + 6: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 2

Platnost certifikátu do:
29.11.2018

Předmět certifikace:
Služby cestovní kanceláře

placka zluta
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load