Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 
Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

Asociace kempů České republiky

náměstí Míru 925
Heřmanův Městec, 538 03

IČ:14892928
Telefon:+420 607 682 433
+420 602 371 768
E-mail:info@camp-cr.cz
Web:www.camp-cr.cz
Asociace kempů ČR je dobrovolné sdružení provozovatelů kempů a chatových osad. Poskytuje informační servis členské základně – sledujeme rozvoj technologií a trendů, informujeme o nových právních předpisech z našeho oboru, zprostředkováváme výměnu zkušeností na každoročních setkáních a valné hromadě.
 
 
Zobrazit celý popis

Poskytujeme konzultační a poradenské služby k aktuálním problémům, odkazy na platné právní a další předpisy a normy k výstavbě, přestavbě či provozu objektů typu kemp a chatová osada, zprostředkujeme poradenské schůzky s jinými partnery pro řešení daných problémů apod.

Společně s Ministerstvem pro místní rozvoj, agenturou CzechTourism a mnoha dalšími partnery společně realizujeme celou řadu aktivit, které vytvářejí podmínky pro rozvoj cestovního ruchu.

Výsledkem této spolupráce je vypracování nové oficiální Kategorizace kempů a chatových osad platné od 1. ledna 2013 a vydání manuálu sloužícího k její realizaci. Nová kategorizace je garantována státem jako oficiální systém zatřiďování kempů a chatových osad do tříd dle vybavenosti a spektra nabízených služeb. Kategorizace je prováděna transparentně a nezávisle týmem vyškolených komisařů. Bližší informace a možnost zapojení do tohoto hodnocení lze získat na www.camp.cz/kategorizace

Nová Kategorizace se také v průběhu roku 2013 stala pro provozovatele kempů a chatových osad vstupní branou do Ministerstvem pro místní rozvoj vytvářeného Českého systému kvality služeb, který je dobrovolným inovativním nástrojem pro zvyšování kvality nejen v kempech a chatových osadách, ale i dalších organizacích cestovního ruchu a služeb. Více o tomto systému naleznete na www.csks.cz nebo Vám případné dotazy zodpoví sekretariát.

V září roku 2013 byl opět vydán Katalog kategorizovaných kempů ČR pro rok 2014, který je jako oficiální materiál o kempech v ČR distribuován na výstavách a veletrzích u nás i v zahraničí, informačních střediscích, knihovnách a dalších místech.

Asociace kempů ČR prezentuje kategorizované kempy na portálu www.camp.cz a tyto kempy jsou přednostně zobrazovány i v aplikacích Kempy ČR a SR pro mobilní telefony – viz www.camp.cz/mobil.

Příloha

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:
Již jste hlasoval

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 5 + 9: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 2

Platnost certifikátu do:
29.11.2018

Předmět certifikace:
Služby Asociace kempů ČR

camping 2014 obalkaCZ p1
IMG 6588
IMG 5892
IMG 5904
logo camp cr p1
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load