Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

PRO TRAVEL CK

Cestovní kancelář PRO TRAVEL chce svým zákazníkům zprostředkovávat možnost poznávání a objevování pro ně zajímavých a atraktivních míst Evropy i celého světa. Pro své zákazníky z řad školních skupin budeme organizovat kvalitně zajištěné poznávací zájezdy, individuálním zákazníkům poradíme, ověříme a pomůžeme zakoupit jakýkoli poznávací zájezd, který je v České republice nabízen. Stejně jako během naší dlouholeté historie, i nadále budeme naši činnost dělat s maximálním úsilím o bezpečnost a spokojenost svých klientů. K těm přistupujeme individuálně a hledáme pro ně to nejlepší řešení s důrazem na kvalitu poskytnutých služeb.

Prokopova 237/23
Plzeň, 301 00

IČ:26355353
Telefon:+420 377 919 202
+420 739 900 345
E-mail:info@protravel.cz
Web:www.protravel.cz
Jsme rodinná firma, která se od začátku své činnosti zaměřuje především na pořádání skupinových zahraničních poznávacích zájezdy. Pro jednotlivce zajišťujeme prodej poznávacích zájezdů ostatních českých cestovních kanceláří.
 
 
Zobrazit celý popis

Jsme rodinná firma, která se od začátku své činnosti zaměřuje především na pořádání skupinových zájezdů, většinou připravených podle konkrétního přání klienta. Převážná většina našich akcí jsou zahraniční poznávací zájezdy, rádi Vám ale pro skupinu také zajistíme i pobyt u moře, tématické exkurze, jazykové kurzy v zahraničí apod.

Činnost cestovní kanceláře jsme zahájili již v roce 1992. 

Nejčastějšími klienty naší cestovní kanceláře PRO TRAVEL jsou školy, dále pak odborové organizace, městské úřady, firmy, nemocnice. Všem našim klientům zaručujeme individuální přístup a velmi dbáme na kvalitu konečného programu, stejně jako na kvalitu našich průvodců a dopravců.

V rámci nabídky pro jednotlivce se specializujeme na poznávací zájezdy, kde využíváme našich dlouholetých zkušeností (za dobu naší existence jsme uspořádali více než 1000 poznávacích zájezdů do téměř všech zemí Evropy) a dokážeme díky tomu našim klientům dobře poradit při výběru poznávacího zájezdu. Dále nabízíme jazykové kurzy angličtiny ve Velké Británii.

Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte a my Vám budeme moci představit naše služby. Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků na Vašich cestách za odpočinkem, poznáním či sportem a těšíme se na případnou spolupráci.

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 1 + 4: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
31.3.2018

Předmět certifikace:
Služby cestovní kanceláře

Beachy Head, Birling Gap
logo PRO TRAVEL barevne slogan
Cornwall, Tintagel Castle
Anglie, guards
Londýn, London Eye
Seven Sisters
Londýn, Tower Bridge
Stonehenge
Abbaye de Senanque
Francie Beaune, Hotel de Ville
Francie Paris, Cathedrale Notre Dame
Francie Etretat
Francie Versailles
Italie Rim, Vatikan St Peter\'s Basilica
Italie Siena, Duomo di Siena
Italie Rim, Forum Romanum
Italie Benatky, Grand canal
Italie Pisa, katedrala a vez
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load