Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

1. Distribuční společnost s.r.o.

Šafaříkova 453/5
Praha, 120 00

IČ:25278096
Telefon:+420 224 252 562
E-mail:office@ttg.cz
Web:www.ttg.cz
Vydáváme TTG Czech noviny pro odborníky v cestovním ruchu, časopis TTG Czech Luxury, brožuru MICE a dodáváme informační servis prostřednictvím Newsletterů TTG, internetových stránek TTG.cz a Facebooku TTG Czech.
 
 
Zobrazit celý popis

TTG Czech jsou informačním médiem pro profesionály v oblasti cestovního ruchu, vycházíme v licenci mezinárodní sítě TTG (Travel Trade Gazette). V České republice vychází TTG již od roku 1991 a patří mezi nejaktuálnější a nejkomplexnější média ve sféře turistického ruchu. TTG vychází šestnáctkrát ročně v nákladu 8100 výtisků. Jedná se o médium cílené, které dostávají všechny subjekty působící v cestovním ruchu v ČR, především cestovní kanceláře, agentury a touroperátoři, letecké společnosti, hotely, sdružení autobusových dopravců, banky, pojišťovny, státní, regionální a městské instituce zabývající se touto sférou, mediální a reklamní agentury atd.

Brožura MICE představuje hotely a reprezentativní prostory z hlediska jejich kongresového či incentivního využití, rovněž seznamuje s nabídkami jednotlivých členů Czech Convention Bureau a službami organizátorů kongresů. Brožura vychází 1x ročně s platností celého roku a je distribuována na zahraničních veletrzích cestovního ruchu, jejichž jsme mediálním partnerem,  a prostřednictvím agentury CzechTourism.  Brožuru mají k dispozici  PIS-PCT či město Praha pro vip návštěvníky - novináře. Brožura je distribuovaná i v saloncích na letišti Václava Havla.

TTG Czech Luxury je jediný časopis v České republice, který je ve dvou vydáních ročně cílen přímo na zahranicni profesionály v luxusním turismu. Vychází v angličtině v nákladu 9000 výtisků a dostávají ho poskytovatelé a nákupčí luxusních produktů cestovního ruchu především na Blízkém východě a v Asii. TTG Czech Luxury je rovněž distribuován na vybraných mezinárodních veletrzích luxusního cestovního ruchu, kde je TTG Czech mediální partner. Smyslem časopisu je přiblížit ČR jako bezpečnou a kvalitní destinaci cizincům.

Newslettery TTG rozesíláme pravidelně dvakrát do měsíce. Zaměřujeme se především na aktuality a zajímavosti z cestovního ruchu, které zpracováváme autorskými články. Citlivě tak vytváříme výběr těch nejaktuálnějších zpráv a autorských vychytávek.

Databáze odběratelů newsletteru roste. V současné chvíli evidujeme více než 11 000 e-mailových adres, které prošly pečlivou kontrolou a jsou pravidelně aktualizovány. Díky více než 20letému působení TTG se nám podařilo nashromáždit kontakty na majitele, ředitele a vyšší management cestovních kanceláří, agentur, hotelů, penzionů, leteckých společností, autobusových dopravců, železnic, pojišťoven, bank a na další odborníky z cestovního ruchu.

Webové stránky www.ttg.cz  – věnujeme se on-line marketingu, sociálním médiím a také jejich optimalizaci, stránky navštěvují měsíčně tisíce profesionálů z cestovního ruchu i veřejnosti. Díky dobré SEO optimalizaci vybíháme na předních pozicích vyhledávačů Google i Seznam (př. anonymního okna Nora Dolanská). V archivu zůstávají i PR články s aktivními odkazy. Čtenost evidujeme za poslední měsíc více než 12 000 unikátních návštěvníků.

Speciální publikace a vklady  -  od počátku vydavatelské činnosti jsme vydali cca 50. specializovaných příloh  destinaci z celého světa. Nově využívají našich služeb hotely, pro které vydáváme hotelový časopis.  

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:
Již jste hlasoval

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 1 + 1: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
9.2.2018

Předmět certifikace:
Ostatní navazující služby cestovního ruchu

logo TTG
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load