Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro vaši konkurenceschopnost

Vyhledávání

 

Trenér kvality I. Stupně

Školení stupně I Českého sytému kvality služeb pomáhá zavádět kvalitu do života organizace, proto je vzdělávací kurz Trenéra kvality stupně I zaměřen na upevnění základních poznatků o tom, jak zákazníci vnímají kvalitu služeb a co mohou poskytovatelé služeb udělat proto, aby toto vnímání zlepšili. Školení poskytuje souvislosti mezi kvalitou služeb a dlouhodobě úspěšným podnikáním. Zároveň vychází z požadavků stupně I platného Standardu Českého systému kvality služeb, kde učí účastníky potřebným dovednostem pro přípravu systému kvality služeb v organizacích usilující o certifikaci dle Českého systému kvality služeb.

Vzdělávací kurz probíhá formou dvoudenního interaktivního školení, během kterého jsou neustále zohledňovány požadavky účastníků školení a poskytovatelů služeb a praxe poskytovatelů služeb. Součástí kurzu jsou praktická cvičení, na základě kterých se účastníci zapojují do modelových situací vycházející z každodenní praxe poskytovatelů služeb, a dovednosti potřebné pro pracovníka odpovídajícího za certifikační proces při zavádění, rozvoji či udržování systému kvality služeb ve své organizaci.

Součástí Trenéra kvality Stupně I Českého systému kvality služeb je dobrovolná před a pokurzová příprava v podobě e-learningu.


31.7.2013 20:26:41 - aktualizováno 22.8.2016 9:30:23 | přečteno 0x | Adéla Pilařová
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load